Ostuhoiatus – “Susi jutud”

mai 22nd, 2007

Kindlasti on terasem silm raamatulettidel märganud Tõnu Trubetsky ja Anti Pathique värsket üllitist “Susi jutud”. Soovitan – jätkegi see sinna letile. Osta kindlasti ei maksa. Lugeda… no kui poolest tunnist kahju pole, siis võib kah. Üle poole tunni kindlasti ei lähe. Kuigi väikseformaadiline raamat on suurte tähtede, küllaldase valge pinna ja piltide abil 47 leheküljeliseks venitatud, olen üsna kindel, et kogu teks mahuks 10-ses kirjas umbes viiele A4 lehele ära.

SusiOlen varemgi Trubetsky (ja Pathique)  toodetud ilukirjandust lugenud ja mõni asi on päris lahe olnud. Punkromaan “Daam sinises” näiteks ja “Mina ja Georg” ka. Lugesin neid viimati muidugi ammu aega tagasi ja ei tea, mis tundeid need raamatud minus praegu tekitaks, aga kindlasti paremaid, kui “Susi jutud”.

Sellel lool polnud küll ei nägu ega tegu, sisust rääkimata. Nalja ka ei saanud.  Kes ikka hirmsasti tahab sisuga end kurssi viia, sel soovitan poes raamatu tagakaanelt lugeda Mait Vaigu luuletust “Susi”. Mina olen teid hoiatanud.


Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name (nõutav)

Email (nõutav)

Veebileht

Speak your mind