Moodsad ajad

august 18th, 2005

Arvan, et me kõik oleme aeg-ajalt kimbatuses, mida siis ikkagi selga panna. Kuidas riietuda moodsalt? Kas see, mida kannan on ikka piisavalt _in_ või ei? Mis on selle aasta moevärv? Neid küsimusi on lõputult. Moe teema pärast muretsevad teisedki “blogijad”:http://aab.pri.ee/jutt/392/, seega on kahtlemata tegu aktuaalse probleemiga.

Aastaid tagasi pidin tuba jagama ühe noormehega, kes oli Tallinnast ning seetõttu moega väga hästi kursis. Hüüdsime teda omakeskis moekeisriks. Siis oli lihtne – tema pealt nägi kohe ära, mis moes ja mis mitte. Ja kui said tema põlastava pilgu osaliseks oli kohe selge, et nüüd mingid asjad su seljas on niiii eelmise kuu omad.

!>(parem)/images/3.gif (püksid)! Nüüd on muidugi palju raskem. Tuleb ise vaadata kuidas hakkama saad. Seetõttu käisingi eile kauplustes uurimas, et mida siis ka pakutakse. Sain palju targemaks, seda küll hoopis naiste moe asjus. Siit ka siis minu poolt paar moesoovitust.

Esiteks minge ostke endale Seppäläst pruun liibuv topp roosade paeltega, millele on umbes rindade kohale kirjutatud “_Shakin’ *Bacon*_” ja selle kõrval üks kena roosa põrsa pilt. Ennustan sellele särgile suurt menu pikkadeks aastateks.

Teine soovitus on, et kandke selliseid pükse, mis eestvaates näevad umbes sellised välja, nagu kõrvaloleval pildil kujutanud olen.

Ja mida vähem seal pükste all riideid on seda parem.


3 Responses to “Moodsad ajad”

  1. andris on august 19, 2005 1:07 õhtul

    see seppälä on küll veidi imelik. näiteks tuleb mul tahtmine minna sinna mainit poodi ja osta üks püksirihm või misiganes ja selle tarbeks on mul vaja ilmtingimata jalutada riiulite vahelt, kus eksponeeritakse naistepesu, sest mujalt kaudu meesteosakonda ei pääse. ilus ja tore, ma üldse ei kahtle, aga miks pean ma riskima ühel päeval sattumisega seal riiulite vahel vastastiku mõne mammiga, kes parasjagu mõõdab, kuidas mõni rinnahoidja või asi talle sobida võiks ning mind nähes mulle käekotiga piki pead lajatab ja samas “pervert!” karjub. see on nii hirmutav tulevikuväljavaade, et ma parem ei lähegi igaks juhuks sinna poodi.

  2. zooda on august 19, 2005 1:12 õhtul

    Tegelikult peaks asi vastupidi olema tõesti, sest siis saaks naised oma osakonda minnes oma meestele ka riided ära osta hoo pealt. Samas kui oleks sedapidi ülesehitusega Seppälä’d siis ma poleks neid toredaid naisteriideid näinudki.

  3. andris on august 19, 2005 1:17 õhtul

    õige kah, praegusel kujul asi eriti ei toimi, sest ega kõik pole siuksed eksperdid nagu üks mu sõber, kes alati oma naisele tähtpäevade puhul pesu kinkis, mis ta naisele sobis – ta rääkis, et lõviosa pesust mida mehed naistele kingiks ostavad viivad naised hiljem poodi tagasi, kuna see on vale suurusega või on mingi muu häda. ühesõnaga mehed naistele sealt midagi osta ei oska, aga vastupidise skeemi järgi saaks naised meestele asjade ostmisega suurepäraselt hakkama, ma leian

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name (nõutav)

Email (nõutav)

Veebileht

Speak your mind